fbpx

Trwa aktualizacja naszej stronie. Przepraszamy za utrudniony dostęp do informacji.
Dziękujemy za wyrozumiałość.

O nas
W tym miejscu uprasza się o zdejmowanie butów...
do krainy chill out'u wchodzimy boso...buty za dużo ważą byśmy mogli z nimi na nogach oderwać się od ziemi...Pamiętajmy o najmłodszych, małych wędrowcach, którzy w swojej podróży przez krainę fantazji mają jeszcze sporo miejsc na podłodze do zbadania, obejrzenia, doświadczenia..Z pewnością będą nam wdzięczni za nasze kapcie...

Jeśli czytasz ten tekst, to znaczy, że jesteś lub wkrótce zostaniesz rodzicem.
Wiesz, że miłość do dziecka jest wszechogarniająca i obezwładniająca.
Wypadałoby zatem napisać, że to miejsce powstało z miłości do dzieci…byłaby to jednak tylko część prawdy…

 

Jesteś rodzicem, nowe życie z impetem wkroczyło w Twoje życie…
Miejsce, o którym czytasz, powstało właśnie z miłości do życia i wszystkich jego odcieni…

 

Z miłości do prawdy…że być rodzicem jest bardzo trudno…
Z miłości do drugiego człowieka…bo wzajemne wsparcie, nam, rodzicom jest bardzo potrzebne…
Z miłości do naszych słabości…byś mógł tu krzyczeć, kiedy się złościsz, płakać, kiedy się smucisz, zapytać, kiedy wątpisz…
Z miłości do tworzenia…byś mógł tu coś zbudować, namalować, uszyć, ulepić – sam lub ze swoim dzieckiem…
Z miłości do przyjemności…byś mógł tutaj choć trochę porozpieszczać siebie i innych…
Bo czym byłoby życie bez miłości?

 

Gdyby nie miłość do tworzenia, pewna matka wariatka nie ucałowałaby jednej
z największych miłości swojego życia w drzwiach przedszkola, nie spakowałaby drugiej miłości swojego życia do nosidła i nie ruszyła w podróż przez gąszcz urzędów, dokumentów, formalności, sklepów, materiałów by przy udziale, pomocy i wsparciu trzeciej miłości swojego życia stworzyć to piękne miejsce tętniące życiem wraz z wszystkimi jego kolorami, odcieniami, smakami i  zapachami..
 

pracujemy z najlepszymi

Komis

Oszczędność pieniędzy,  czasu i energii oraz więcej wolnego miejsca w domu – aż tyle zyskujesz korzystając z usług A po co mi to? sprzedając za naszym pośrednictwem rzeczy, które u Ciebie są już zbędne, jednak mogą jeszcze zyskać nowe życie u kolejnego nabywcy. Przyjmujemy wszelkie produkty związane z pojawieniem się małego dziecka, bez względu na ich kategorię , rozmiary. Dbając o komfort konsumenta przed przyjęciem wszystkie produkty podlegają selekcji. Chętnie wysłuchamy Twoich opinii na temat produktów,  które u Ciebie się sprawdziły. Dokładamy najwyższych starań, by oferta  stanowiła przemyślaną kompozycję produktów,  które są niezbędne w rozwoju dziecka, a  także w skrócie mówiąc – ułatwieniu sobie życia. Wraz z pojawieniem się naszych milusińskich  pojęcie ” ułatwianie sobie życia ” nabrało szczególnego znaczenia ..  

Wypożyczalnia

Kiedy nie wiesz czego chcesz, co Ci potrzebne, jak działa i czy sprawdzi się u Ciebie, to potrzebna Ci wypożyczalnia sprzętu dla kobiet w ciąży, matek i dzieci . My takie miejsce przybliżamy Ci dzięki współpracy ze sklepem Pati i Maks. Teraz adaptery do pasów w ciąży, monitory oddechu i detektory tętna płodu, laktator medyczny wypożyczysz nie tylko w wypożyczalni Pati i Maks, ale również w PituPitu, tu na Polan 28, blisko Ciebie. Sprawdź jak bije serduszko Twojego dziecka, nagraj to i miej wspaniałą pamiątkę. Zadbaj o jego bezpieczeństwo jeszcze w brzuszku wyposażając się w adapter, który da Waszej dwójce bezpieczeństwo w samochodzie już w trakcie ciąży, rozkręć laktację jeśli jest taka potrzeba..Bo wypożyczalnia to pakiet możliwości i oszczędności, przy pełni bezpieczeństwa. Wypożyczony to znaczy zadbany, przetestowany i gotowy do poznania, bo jak działa monitor oddechu?

 Jeżeli masz wątpliwość i nie chcesz przeinwestować, wypożycz..

Mówią o nas

Tylko najlepsze marki

skontaktuj się z nami