fbpx

Komis Stacjonarny

Możesz kupić, możesz oddać. U nas ciuchy wchodzą i wychodzą, bo mamy coś dla niskiej i wysokiej, o szerokich i o wąskich biodrach… każda z nas jest inna, ale każda fantastyczna.

BABSKIE ŁASZKI
U nas możesz zostawić to czego już nie nosisz lub nie założyłaś bo… nieważne. Ubrania dla mam w ciąży, po ciąży i dla każdej innej pani znajdą tutaj swoje miejsce. Przejrzyj szafę i zgłoś się do nas.

CIUSZKI DLA DZIECI
Dziecięce rzeczy zazwyczaj nie zdążą się zniszczyć, bo jakie dziecko zdąży je wynosić zanim wyrośnie? Nie wyrzucaj, nie zagracaj też szafy! Zrób przegląd dziecięcej garderoby i zgłoś się do nas!
Kup dobrej klasy odzież dziecięcą lub oddaj tą, która jest niepotrzebna.

ZABAWKI
Nie marnujemy zabawek. Zabawki się nudzą, zdarzy się nietrafiony prezent, dzieci z nich wyrosły? Te zabawki znajdą miejsce u nas. Przynieś lub wynieś czyli komis z zabawkami zaprasza.

AKCESORIA OKOŁOPORODOWE
Wózek, wanienka, milion innych rzeczy już kurzą się w kącie? Zapraszamy. Używane lub nie, kup to czego Ci brakuje, zostaw u nas to czego nie potrzebujesz.

Oszczędność pieniędzy, czasu i energii oraz więcej wolnego miejsca w domu – aż tyle zyskujesz korzystając z usług A po co mi to? sprzedając za naszym pośrednictwem rzeczy, które u Ciebie są już zbędne, jednak mogą jeszcze zyskać nowe życie u kolejnego nabywcy. Przyjmujemy wszelkie produkty związane z pojawieniem się małego dziecka, bez względu na ich kategorię , rozmiary.

Dbając o komfort konsumenta przed przyjęciem wszystkie produkty podlegają selekcji.

Chętnie wysłuchamy Twoich opinii na temat produktów, które u Ciebie się sprawdziły. Dokładamy najwyższych starań, by oferta stanowiła przemyślaną kompozycję produktów, które są niezbędne w rozwoju dziecka, a także w skrócie mówiąc – ułatwieniu sobie życia. Wraz z pojawieniem się naszych milusińskich pojęcie ” ułatwianie sobie życia ” nabrało szczególnego znaczenia ..

Do zobaczenia.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.