fbpx

Domowy Pediatra

Tak może wyglądać Twoja wizyta u lekarza specjalisty 😊

✅Gdziekolwiek jesteś, wygodnie, bez stresu
✅Bez oczekiwania w kolejkach z innymi chorymi
✅Z możliwością odebrania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania

 DomowyPediatra.pl to odpowiedź na pytanie, jak powinna wyglądać podstawowa opieka medyczna w XXI wieku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych rodzin odnośnie komfortu i jakości świadczonych usług medycznych, stworzyliśmy internetową poradnię dla całej rodziny, ze szczególnym uwzględnieniem najmłodszych jej członków. To właśnie troska o zdrowie dzieci skłoniła nas do zapewnienia stałego dostępu do sprawdzonej i zaufanej opieki medycznej.

Obecnie, rodzina, zdrowie i czas mają dla człowieka najwyższą wartość. Mając to na uwadze, za pośrednictwem naszej platformy udostępniamy narzędzie, dzięki któremu skracasz czas oczekiwania na wizytę do minimum, omijasz kolejki w poczekalni i łączysz się z wybranym specjalistą, bez konieczności wychodzenia z domu, lub w dowolnym momencie kiedy tylko tego potrzebujesz, np. przebywając w najdalszym zakątku świata.

Ponadto wykorzystanie sprofilowanych narzędzi telemedycznych, w postaci platformy oraz połączonych urządzeń wykorzystujących m.in. sztuczną inteligencję, umożliwia wykonanie podstawowej diagnostyki oceny stanu pacjenta w warunkach domowych, co w większości przypadków pozwala odwlec w czasie, a nawet zapobiec konieczności wizyty w poradni stacjonarnej, czy szpitalu.