fbpx

Oliwia Płocharska
Mediator rodzinny, coach
"Słowiańska Wiedźma"

Jestem kobietą ciekawą życia, wiecznie chcącą  wiedzieć więcej, umieć więcej. Przepełnioną energią i pasją. Uwielbiam się uczyć i przekazywać swoją wiedzę. Ukończyłam dwa wydziały na Uniwersytecie Warszawskim, a także jestem absolwentką studiów podyplomowych na SGH i studiów na Uniwersytecie Johanessa Gutenberga w Niemczech. Mama także ukończone studia doktoranckie na UW. Teraz również jestem pilną studentką, tym razem pedagogiki.

Jestem żoną i mamą trzech córek, kochanką, Panią domu, przyjaciółką i koleżanką. Uwielbiam wodę w każdej postaci: na niej, w niej i pod nią. Gdy mam czas, to z przyjemnością szusuję. Na konie też wsiadam, chociaż znacznie rzadziej niż bym chciała.

Zawodowo zawsze była związana z pracą w bliskim otoczeniu ludzi – jako mediator rodziny, negocjator, wykładowca akademicki czy szkoleniowiec, zaangażowany w pracę z nauczycielami i pośrednio też z dziećmi. Najbardziej interesują mnie sposoby rozwiązywania sytuacji konfliktowych, oraz co je powoduje. Pociąga mnie również samo poznawanie i samodoskonalenie się . W szczególności zagłębianie się naszą kobiecą „labiryntalną” naturę.

Kobieta to siła, moc, energia, wiedza. Czasem potrzeba  właściwego bodźca, żeby załączyć odpowiedni bieg do działania. Chciałabym być drogowskazem, pokazującym ogrom potencjału drzemiącego w kobiecości. Być budzikiem włączającym i ładującym uśpioną albo lekko wyczerpaną energię. Być Waszą słowiańską Wiedźmą. Nie zawsze będzie miło, nie zawsze będzie poprawnie, ale gwarantuje Wam, że zawsze będzie ciekawie, budująco i inspirująco.