fbpx

Trwa aktualizacja naszej stronie. Przepraszamy za utrudniony dostęp do informacji.
Dziękujemy za wyrozumiałość.

O nas
W tym miejscu uprasza się o zdejmowanie butów...
do krainy chill out'u wchodzimy boso...buty za dużo ważą byśmy mogli z nimi na nogach oderwać się od ziemi...Pamiętajmy o najmłodszych, małych wędrowcach, którzy w swojej podróży przez krainę fantazji mają jeszcze sporo miejsc na podłodze do zbadania, obejrzenia, doświadczenia.. Z pewnością będą nam wdzięczni za nasze kapcie...

Jeśli czytasz ten tekst, to znaczy, że jesteś lub wkrótce zostaniesz rodzicem.
Wiesz, że miłość do dziecka jest wszechogarniająca i obezwładniająca.
Wypadałoby zatem napisać, że to miejsce powstało z miłości do dzieci…byłaby to jednak tylko część prawdy…

 

Jesteś rodzicem, nowe życie z impetem wkroczyło w Twoje życie…
Miejsce, o którym czytasz, powstało właśnie z miłości do życia i wszystkich jego odcieni…

 

Z miłości do prawdy…że być rodzicem jest bardzo trudno…
Z miłości do drugiego człowieka…bo wzajemne wsparcie, nam, rodzicom jest bardzo potrzebne…
Z miłości do naszych słabości…byś mógł tu krzyczeć, kiedy się złościsz, płakać, kiedy się smucisz, zapytać, kiedy wątpisz…
Z miłości do tworzenia…byś mógł tu coś zbudować, namalować, uszyć, ulepić – sam lub ze swoim dzieckiem…
Z miłości do przyjemności…byś mógł tutaj choć trochę porozpieszczać siebie i innych…
Bo czym byłoby życie bez miłości?

 

Gdyby nie miłość do tworzenia, pewna matka wariatka nie ucałowałaby jednej
z największych miłości swojego życia w drzwiach przedszkola, nie spakowałaby drugiej miłości swojego życia do nosidła i nie ruszyła w podróż przez gąszcz urzędów, dokumentów, formalności, sklepów, materiałów by przy udziale, pomocy i wsparciu trzeciej miłości swojego życia stworzyć to piękne miejsce tętniące życiem wraz z wszystkimi jego kolorami, odcieniami, smakami i  zapachami..
 

pracujemy z najlepszymi

Komis

Oszczędność pieniędzy,  czasu i energii oraz więcej wolnego miejsca w domu – aż tyle zyskujesz korzystając z usług A po co mi to? sprzedając za naszym pośrednictwem rzeczy, które u Ciebie są już zbędne, jednak mogą jeszcze zyskać nowe życie u kolejnego nabywcy. Przyjmujemy wszelkie produkty związane z pojawieniem się małego dziecka, bez względu na ich kategorię , rozmiary. Dbając o komfort konsumenta przed przyjęciem wszystkie produkty podlegają selekcji. Chętnie wysłuchamy Twoich opinii na temat produktów,  które u Ciebie się sprawdziły. Dokładamy najwyższych starań, by oferta  stanowiła przemyślaną kompozycję produktów,  które są niezbędne w rozwoju dziecka, a  także w skrócie mówiąc – ułatwieniu sobie życia. Wraz z pojawieniem się naszych milusińskich  pojęcie ” ułatwianie sobie życia ” nabrało szczególnego znaczenia ..  

Wypożyczalnia

Kiedy nie wiesz czego chcesz, co Ci potrzebne, jak działa i czy sprawdzi się u Ciebie, to potrzebna Ci wypożyczalnia sprzętu dla kobiet w ciąży, matek i dzieci . My takie miejsce przybliżamy Ci dzięki współpracy ze sklepem Pati i Maks. Teraz adaptery do pasów w ciąży, monitory oddechu i detektory tętna płodu, laktator medyczny wypożyczysz nie tylko w wypożyczalni Pati i Maks, ale również w PituPitu, tu na Polan 28, blisko Ciebie. Sprawdź jak bije serduszko Twojego dziecka, nagraj to i miej wspaniałą pamiątkę. Zadbaj o jego bezpieczeństwo jeszcze w brzuszku wyposażając się w adapter, który da Waszej dwójce bezpieczeństwo w samochodzie już w trakcie ciąży, rozkręć laktację jeśli jest taka potrzeba..Bo wypożyczalnia to pakiet możliwości i oszczędności, przy pełni bezpieczeństwa. Wypożyczony to znaczy zadbany, przetestowany i gotowy do poznania, bo jak działa monitor oddechu?

 Jeżeli masz wątpliwość i nie chcesz przeinwestować, wypożycz..

Mówią o nas

Tylko najlepsze marki

skontaktuj się z nami