-60 zł wejście/ jedna pociecha + 50 % za każde kolejne dziecko.
-50 zł wejście w karnecie + 50% zł za każde kolejne dziecko tj. 200 lub 250 zł (i 100 lub 125 za drugie i każde kolejne dziecko).
ZAJĘCIA DLA DZIECI OD 2 DO 5 LAT

Domowe Przedszkole, czyli przedszkole, ale jak w domu

Większość naszych gości czuje się w A Po Co Mi to? jak w domu, dlatego zajęcia, które przygotowujemy dla naszych maluchów odznaczają się wyjątkową i ciepłą atmosferą. Ma to szczególne znaczenie w wypadku warsztatów adaptujących do żłobka i przedszkola, które nazywamy Domowym Przedszkolem ‒ dzieci łagodnie, spokojnie i w domowej atmosferze przygotowują się do rozłąki z opiekunem. 

Trzeci krok adaptacji do żłobka i przedszkola

Na Domowe Przedszkole zapraszamy dzieci, które nie zaczęły jeszcze edukacji przedszkolnej, a skończyły już 18 miesięcy oraz te, które przedszkole już zaczęły, ale źle się w nim czują. Są to zajęcia oswajające maluchy z moderowaną przez wychowawcę zabawą w grupie, przygotowują do czasowej rozłąki z opiekunem, a także przyzwyczajają dzieci do nowych, obcych i zmieniających się dorosłych ‒ bo koledzy i koleżanki przychodzą na zajęcia z różnymi opiekunami. W A Po co mi to? nazywamy Domowe Przedszkole trzecim krokiem adaptacyjnym, po Zabawowni, w której maluchy swobodnie eksploatują przestrzeń i bawią się jak chcą i czym chcą, i po Dźwiękoludkach, gdzie po raz pierwszy spotykają się z zabawą w zorganizowanej grupie, prowadzoną przez dorosłego. W czasie Domowego Przedszkola dzieci uczestniczą w zajęciach, które mają strukturę przypominającą dzień w przedszkolu, a rodzic, jeśli tylko jest to możliwe, wychodzi z sali, by maluch mógł powoli przyzwyczaić się do rozłąki z nim.

Jak wyglądają zajęcia adaptacyjne w A Po Co Mi To?

Po przyjściu do warsztatowni i rozebraniu się z odzieży wierzchniej dzieci wraz z rodzicami siadają w sali na podłodze. Prowadząca zajęcia na początku wita się z każdym dzieckiem, śpiewając dla niego piosenkę. Po powitaniu rodzice mogą spróbować opuścić salę i dać dzieciom możliwość przeżycia czasowej rozłąki. Następnie rozpoczyna się blok zabaw tematycznych, na które składają się zabawy ruchowe, edukacyjne i plastyczne. Każde zajęcia mają temat przewodni: może to być dzień kukurydzy, dzień dinozaura, nadchodzący pierwszy dzień jesieni czy zbliżające się święta. Ta część trwa około 40 minut. Po tym czasie dzieci kładą się na poduszeczkach i wyciszają, słuchając spokojnej muzyki. Po odpoczynku wspólnie myją ręce. Następnie szykujemy się do śniadania ‒ na sali rozkładany jest kocyk piknikowy, na którym wszyscy siadają i jedzą przygotowany wcześniej przez rodzica posiłek (mus, owoce, kanapkę). Po śniadaniu rozpoczyna się czas wolnej zabawy (około 15-20 minut), wynoszone są wtedy wszystkie zabawki, za pomocą których łatwo zrobić bałagan (np. klocki, autka, drewniana kolejka) ‒ zadaniem dzieci będzie po skończonej zabawie ten bałagan posprzątać. Całe zajęcia trwają 1,5 godziny, odbywają się raz w tygodniu w filii w Poznaniu i w Koninie. Zapraszamy na zajęcia próbne, po których można wykupić karnet na miesiąc. Aktualny harmonogram znajdziesz tu.

Domowe Przedszkole łagodnie przygotowuje do rozłąki z rodzicem

Rozłąka z opiekunem jest zawsze trudnym przeżyciem dla małego dziecka, zwłaszcza gdy zwykle przebywa z nim przez cały dzień. Pójście do żłobka lub przedszkola, szczególnie jeśli z konieczności jest to placówka, w której adaptacja jest bardzo skrócona, może być dla całej rodziny ogromnym i bardzo stresującym przeżyciem. Dlatego warto zabierać maluchy do miejsc, gdzie mogą spotkać inne dzieci, innych dorosłych, gdzie mogą pobawić się innymi zabawkami. Warto także zapisywać je na zajęcia, aby zobaczyły, że można świetnie się bawić z rówieśnikami i dorosłymi. Domowe Przedszkole łagodnie przygotowuje do rozłąki z rodzicem, dzięki temu, że odbywa się w miłej, spokojnej atmosferze w znajomej przestrzeni warsztatowni A Po Co mi To? Rodzic wychodzi, ale tylko do sąsiedniego pomieszczenia i na krótko, więc dziecko nie ma poczucia straty i wie, że w każdej chwili może do rodzica przyjść i się przytulić. Z zajęć na zajęcia czas, jaki dziecko jest w stanie bez opiekuna wytrzymać, będzie się wydłużać.

“A Po Co Mi To?, czyli spot familijnych wydarzeń, magiczne miejsce, które na tysiąc różnych sposobów opiekuje się całymi rodzinami. Miejsce, w którym czujesz się jak w domu..”

– Sylwia

Sala zabaw dla dzieci w Poznaniu to idealne miejsce, gdzie najmłodsi mogą spędzić czas w pełni bezpieczny i pełen atrakcji. Plac zabaw dla dzieci w Poznaniu to prawdziwa oaza radości i zabawy, która cieszy się ogromną popularnością wśród rodzin z dziećmi. Atrakcje dla dzieci w naszej sali zabaw to szeroki wybór rozrywek i zajęć, które zapewnią maluchom wiele radości i pozytywnych emocji. Nasza sala zabaw dla maluchów w Poznaniu została zaprojektowana tak, aby dostarczyć najmłodszym dzieciom bezpieczną i pełną przygód przestrzeń do zabawy. Park rozrywki dla dzieci w Poznaniu to miejsce, gdzie każde dziecko znajdzie coś dla siebie – od huśtawek i basenów z kulkami i wiele innych atrakcji. Zjeżdżalnie dla dzieci w naszej sali zabaw to niezwykle popularne miejsce, gdzie maluchy mogą bawić się i uczyć koordynacji ruchowej, gwarantujących im mnóstwo frajdy i uśmiechu na twarzy. Nasza sala zabaw dla dzieci w Poznaniu oferuje wiele unikalnych i kreatywnych rozrywek, które rozwijają wyobraźnię i umiejętności maluchów. Plac zabaw dla dzieci w Poznaniu to także świetne miejsce do organizowania urodzin czy imprez dla najmłodszych, które dostarczą mnóstwo radości i niezapomnianych chwil. Atrakcje dostępne w naszej sali zabaw dla maluchów są dostosowane do wieku i umiejętności dzieci, zapewniając im bezpieczną i ekscytującą rozrywkę. Park rozrywki dla dzieci w Poznaniu to miejsce, gdzie dzieci mogą spędzić aktywnie czas, doskonale się bawiąc i nawiązując nowe przyjaźnie.