80 zł za każda pociecha/ każde dziecko wychodzi z własną, nową ekstra zabawką?
ZAJĘCIA DLA DZIECI OD 2 DO 99 LAT 😉

Fifne majsterkowanie ‒ najlepsze warsztaty kreatywne dla dzieci

Fifne majsterkowanie to unikalne na skalę Polski zajęcia kreatywne dla dzieci, w czasie których maluchy mogą stworzyć z kartonu własne zabawki. Warsztaty utrzymane są w duchu zero waste, wspierają rozwój motoryki małej, rozwijają zmysł wyobraźni, trenują koordynację ręka-oko, a przede wszystkim są dawką świetnej zabawy dla całych rodzin!

Unikalne zajęcia z majsterkowania na skalę kraju

“Fifny” w gwarze poznańskiej to fajny, stąd Fifne Majsterkowanie to fajne majsterkowanie, a w wypadku A Po Co Mi To? nawet najfajniejsze, bo stworzone przez współpracującą z nami wyjątkową Annę Kopeć ‒ założycielkę marki osobistej Fifna Mama. Ania zainspirowana metodą Montessori połączyła pasję twórczą z miłością do ekologii i stworzyła serię drewnianych pomocy edukacyjnych oraz zabawek wspierających rozwój maluchów. 

Współpraca A Po Co Mi To? i Fifnej Mamy zaowocowała projektem Eco Bajery, w ramach którego powstały totalnie wyjątkowe, unikalne, edukacyjne cudeńka do zabawy z najwyższej jakości kartonu. Na naszych warsztatach dla majsterkowiczów dzieci wspólnie z rodzicami tworzą takie zabawki od podstaw, łącząc ze sobą poszczególne elementy pod okiem twórców. Dlatego Fifne Majsterkowanie to najfajniejsze warsztaty kreatywne dla dzieci w Poznaniu i w Koninie i jedyne takie w Polsce.

Na czym polega Fifne Majsterkowanie?

Na warsztaty kreatywne przychodzicie razem z dziećmi i wspólnie zabieracie się do pracy. Każde zajęcia są tematyczne i polegają na zbudowaniu z grubego kartonu pełnowymiarowej zabawki. Robiliśmy już prawdziwe cuda: pieski na kółkach, które można zabrać na spacer, samoloty, którymi można latać, skrzydła motyli, dzięki którym każdy maluch mógł zamienić się w barwnego owada, koniki, dinozaury, traktory, tablice pogodowe itp. Nie musicie nic przynosić na warsztaty z majsterkowania poza mokrymi chusteczkami i ubraniami na przebranie ‒ łączymy elementy zabawek za pomocą kleju, a nasze dzieła na koniec malujemy, zawsze jest więc ryzyko pobrudzenia się. Zajęcia dla dzieci z konstruowania odbywają się raz w miesiącu we wszystkich filach A Po Co Mi To? Aktualny harmonogram zajęć znajdziesz tu. Ilość miejść jest ograniczona, a o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń, aby zapoznać się z cennikiem i zarezerwować miejsce skontaktuj się z filią w Poznaniu lub Koninie.

Zalety warsztatów kreatywnych

Nasze zajęcia z majsterkowania rozwijają u dzieci kreatywność i samodzielność, uczą czerpania radości z tworzenia, pozytywnie wpływają na rozwój motoryki małej (czyli precyzyjnych ruchów rączek) i koordynację ręka‒oko. Dziecko odczuwa ogromną satysfakcję, gdy samodzielnie wykona zabawkę ‒ a nasze zabawki są tak przemyślane, że po wyjściu z zajęć można się nimi bawić jeszcze przez długi czas. Co więcej, są to zabawki ekologiczne, bo znakomitej większości wykonane z papieru. Ponadto wspólna praca dziecka i rodzica wzmacnia więź między nimi, dlatego warsztaty dla małych majsterkowiczów odbywają się zawsze po południu, by każdy nawet najbardziej zapracowany rodzic mógł do nas dotrzeć. Atmosfera na zajęciach jest swobodna, luźna i przyjacielska ‒ zresztą jak zawsze w A Po Co Mi To? spocie familijnych wydarzeń. Dlatego serdecznie Was zapraszamy na najbardziej kreatywne zajęcia dla dzieci w Poznaniu i w Koninie, jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni.

“A Po Co Mi To?, czyli spot familijnych wydarzeń, magiczne miejsce, które na tysiąc różnych sposobów opiekuje się całymi rodzinami. Miejsce, w którym czujesz się jak w domu..”

– Sylwia

Zapraszamy do naszej sali zabaw w Poznaniu, gdzie dzieci mogą cieszyć się niezapomnianą zabawą w doskonałym środowisku. Nasza oferta obejmuje różnorodne atrakcje, które zapewnią radość i emocje maluchom w każdym wieku.

Popularnym punktem jest basen z kulkami dla dzieci w Poznaniu. To idealne miejsce, w którym mali odkrywcy mogą zanurzyć się w oceanie kolorowych kulek i rozwijać swoją wyobraźnię poprzez tworzenie różnorodnych konstrukcji. Nasz basen z kulkami to doskonała przestrzeń do nauki przez zabawę. Gwarantujemy mnóstwo ruchu i ekscytujących wyzwań. Dzieci mogą eksplorować zakamarki i tajemnicze przejścia, rozwijając przy tym zdolności orientacyjne i logiczne myślenie. Nasza sala zabaw to niezwykła przygoda dla młodych poszukiwaczy.

Organizujemy również różnorodne wydarzenia dla dzieci w Poznaniu, które stymulują kreatywność i rozwój społeczny. Nasi doświadczeni animatorzy zapewniają profesjonalne prowadzenie zajęć, które dostosowane są do wieku i zainteresowań dzieci. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie i spędzi czas w pełni radosny i pouczający sposób.

Dbamy o to, aby nasze zabawki były bezpieczne dla środowiska i zdrowe dla najmłodszych użytkowników. Nasza Zabawownia zapewnia szeroki wybór kreatywnych i edukacyjnych zabawek, które rozwijają wyobraźnię i umiejętności dziecka.

Chcemy, aby nasza sala zabaw była miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje zdolności artystyczne, dlatego organizujemy zajęcia plastyczno-manualne,takie jak Sensoplastyka, Freekowaie na Polanie. Dzieci mają możliwość wyrażania swojej twórczej strony poprzez rysowanie, malowanie i tworzenie różnych dzieł sztuki. To doskonały sposób na rozwijanie wyobraźni i umiejętności manualnych.

Zapraszamy do naszej sali zabaw w Poznaniu, gdzie czeka na Państwa wiele atrakcji dla dzieci. Nasze ciocie gwarantują, że odkryjecie u nas unikalną ofertę dopasowaną do potrzeb najmłodszych. Przyjdźcie i przekonajcie się sami, jak wspaniała może być zabawa w naszej sali zabaw A po co mi to!