-80 zł pojedyncza wlotka /jedna pociecha/ 130 zł za dwoje dzieci. 60 zł za zajęcia przy zakupie pakietu
-65 zł przy zakupie karnetu na 6 spotkań
-70 zł przy zakupie karnetu na 4 spotkania
ZAJĘCIA DLA DZIECI OD 6 MC DO 99 LAT 😉

Freekowanie Na Polanie, czyli wakacyjny, edukacyjny i sensoryczny Turbosztos dla małych i dużych;)

W wakacje najlepiej siedzieć na dworze, A Po Co Mi To? przenosi się więc na parę godzin z warsztatowni na polanę i na tę polanę zaprasza pociechy z opiekunami. Te zajęcia to wybuchowa mieszanka: trochę kreatywności, trochę plastyki, nieco majsterkowania i dużo doświadczeń sensorycznych. Będziecie zachwyceni.

Dzikie zajęcia dla dzikich dzieci

Freak oznacza po angielsku dziwaka, ale młodzież często używa tego słowa w odniesieniu do zachowań i osób nie tylko dziwacznych, ale też niepowtarzalnych i odważnych. Takie też są te zajęcia: dziwaczne, a zarazem odważne i niepowtarzalne. Są potężną dawką bodźców sensorycznych i edukacyjnych dla dzieci i dużą porcją świetnej zabawy. To takie podkręcone Senso Rojbry. Polanę, a w razie deszczu warsztatownię, przygotowujemy pobodnie jak przy Senso Rojbrach, szykując dla naszych gości strefy zabaw z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku, produktów spożywczych, plastycznych czy zabawek. 

Przykładowo możemy mieć więc strefę sensoryczną, gdzie dzieci doświadczają faktur, struktur i różnych konsystencji, możemy mieć strefę plastyczną, gdzie można coś zmalować, oczywiście nietuzinkowo, bo np. na folii rozwiniętej między drzewami, możemy mieć strefę konstrukcyjną z klockami czy piaskiem kinetycznym, po którym jeżdżą koparki. Nie powiemy Wam jednak zawczasu, co będzie, bo to zawsze jest niespodzianka

Dlaczego warto wybrać warsztaty kreatywne w A Po Co Mi To?

Założycielka A Po Co Mi To? spotu familijnych wydarzeń Sylwia Kaczmarek, powiedziałaby, że tych zajęć nie trzeba przedstawiać, bo to zawsze jest petarda. Jednak dla tych, którzy jeszcze nigdy w nich nie brali udziału, możemy tę petardę nieco oświetlić ‒ Freekowanie Na Polanie to warsztaty, które rozwijają w dzieciach wrażliwość na bodźce zmysłowe, uczą kreatywnego wykorzystania otaczającej je przestrzeni, uczą zabawy nietuzinkowymi przedmiotami i spontanicznego wchodzenia w role. 

Towarzystwo rodzica ośmiela, szczególnie te młodsze maluchy, do swobodnego poznawania całego otoczenia. Zresztą rodzice także się świetnie bawią i nierzadko odnajdują nowe, wspólne z dzieckiem zainteresowania, które następnie będą rozwijać w swoich domach ‒ zabawa piaskiem kinetycznym czy cieczą newtonowską to olbrzymia, zmysłowa przyjemność także dla wielu dorosłych. Te zajęcia mają podobną strukturę jak Senso Rojbry. Tu także oddajemy przestrzeń we władanie dzieciom, a one robią z tą przestrzenią, co chcą. Nie naciskamy na maluchy, żeby wszystko zobaczyły, czy wszystkim się pobawiły, pozwalamy im swobodnie doświadczać.

Wakacyjna oferta dla dzieci w Poznaniu i Koninie

Freekowanie Na Polanie to autorska oferta A Po Co Mi To? dostępna jedynie w wakacje w Poznaniu i Koninie. Z reguły proponujemy Wam sześć spotkań (trzy w lipcu i trzy w sierpniu), na które można się zapisać wykupując jedną z trzech opcji karnetu lub pojedyncze wejście. Aktualny harmonogram zajęć znajdziesz tu. Jedne zajęcia trwają 1-1,5 godziny. W wypadku tych zajęć zawsze proponujemy przedsprzedaż karnetów, a ilość miejsc jest ograniczona. Jeśli złapie nas deszcz, przeniesiemy się do warsztatowni i w niej zapalimy słońce, ale żeby to zrobić, musimy się tam zmieścić. Jeśli wolicie wybrać się na pojedyncze warsztaty, a zabrakło dla Was miejsca, zawsze warto zadzwonić do nas przed zajęciami ‒ dzieci chorują, rodziny wyjeżdżają, w końcu to wakacje i czasem w ostatniej chwili dowiadujemy się, że możemy jeszcze kogoś zaprosić. 

“A Po Co Mi To?, czyli spot familijnych wydarzeń, magiczne miejsce, które na tysiąc różnych sposobów opiekuje się całymi rodzinami. Miejsce, w którym czujesz się jak w domu..”

– Sylwia

Zapraszamy do naszej sali zabaw w Poznaniu, gdzie dzieci mogą cieszyć się niezapomnianą zabawą w doskonałym środowisku. Nasza oferta obejmuje różnorodne atrakcje, które zapewnią radość i emocje maluchom w każdym wieku.

Popularnym punktem jest basen z kulkami dla dzieci w Poznaniu. To idealne miejsce, w którym mali odkrywcy mogą zanurzyć się w oceanie kolorowych kulek i rozwijać swoją wyobraźnię poprzez tworzenie różnorodnych konstrukcji. Nasz basen z kulkami to doskonała przestrzeń do nauki przez zabawę. Gwarantujemy mnóstwo ruchu i ekscytujących wyzwań. Dzieci mogą eksplorować zakamarki i tajemnicze przejścia, rozwijając przy tym zdolności orientacyjne i logiczne myślenie. Nasza sala zabaw to niezwykła przygoda dla młodych poszukiwaczy.

Organizujemy również różnorodne wydarzenia dla dzieci w Poznaniu, które stymulują kreatywność i rozwój społeczny. Nasi doświadczeni animatorzy zapewniają profesjonalne prowadzenie zajęć, które dostosowane są do wieku i zainteresowań dzieci. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie i spędzi czas w pełni radosny i pouczający sposób.

Dbamy o to, aby nasze zabawki były bezpieczne dla środowiska i zdrowe dla najmłodszych użytkowników. Nasza Zabawownia zapewnia szeroki wybór kreatywnych i edukacyjnych zabawek, które rozwijają wyobraźnię i umiejętności dziecka.

Chcemy, aby nasza sala zabaw była miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje zdolności artystyczne, dlatego organizujemy zajęcia plastyczno-manualne,takie jak Sensoplastyka, Freekowaie na Polanie. Dzieci mają możliwość wyrażania swojej twórczej strony poprzez rysowanie, malowanie i tworzenie różnych dzieł sztuki. To doskonały sposób na rozwijanie wyobraźni i umiejętności manualnych.

Zapraszamy do naszej sali zabaw w Poznaniu, gdzie czeka na Państwa wiele atrakcji dla dzieci. Nasze ciocie gwarantują, że odkryjecie u nas unikalną ofertę dopasowaną do potrzeb najmłodszych. Przyjdźcie i przekonajcie się sami, jak wspaniała może być zabawa w naszej sali zabaw A po co mi to!