Nasza Rodzinna Tradycja 😉

Świąteczny Koncert Kolęd

W pierwszej połowie grudnia A Po Co Mi To? spot familijnych wydarzeń zmienia się w zimową krainę, w której poczujecie prawdziwą magię świąt. A to wszystko za sprawą naszej tradycji, czyli corocznego Koncertu Świątecznego. Warsztatownia staje się na te kilka godzin filharmonią, na scenę wkraczają prawdziwi muzycy, grający kolędy na żywo, a prowadząca koncert animatorka zabiera Wasze dzieci w muzyczną podróż.

Spotkanie z muzyką na żywo

A Po Co Mi To? zaprasza na poczatku grudnia na Świąteczny Koncert kolęd, który jest już naszą coroczną tradycją. Wystąpią u nas muzycy, grający na klasycznych instrumentach, a całość wydarzenia poprowadzi zaprzyjaźniona muzyczka Małgorzata Gołębiowska-Dyrek. W programie koncertu będą klasyczne polskie i zagraniczne kolędy oraz świąteczne piosenki. To wyjątkowe, estetyczne i kulturalne doświadczenie będzie stanowiło dla całej Waszej rodziny magiczny i niezapomniany czas. Już na początku grudnia dzięki nam poczujecie magię świąt. Koncert jest wydarzeniem rodzinnym, ale najbardziej zależy nam na dzieciach, dlatego jego program jest przygotowany tak, by zachwycić i zachęcić do zabawy Wasze maluchy. Muzyka wprowadzi je w niezwykły świat dźwięków, a nasza animatorka rozbawi i zaczaruje je rytmicznymi zabawami, dzięki którym nikt nie będzie się nudził.

Pierwszy, ale na pewno nie ostatni koncert Waszego dziecka

Już od pierwszych dni życia osłuchiwanie się z muzyką ma doskonały wpływ na dzieci. Słuchanie muzyki jest pierwszym krokiem muzycznej edukacji i na długo poprzedza naukę nut, gam oraz grania na instrumencie czy śpiewu. Koncert Świąteczny to nie tylko spotkanie z żywą muzyką, to zanurzenie się w zaczarowany świat dźwięków, spotkanie z instrumentami i artystami. Dla Waszych dzieci będzie to wielkie i niezapomniane przeżycie. Początkowo mogą czuć się onieśmielone, ale dzięki Waszej bliskości i energii, jaką ma nasza animatorka, szybko dadzą się porwać muzycznej zabawie.

Jak wygląda koncert kolęd w A Po Co Mi To?

Bilety na Koncert Świąteczny sprzedajemy w przedsprzedaży, a ilość miejsc jest ograniczona. Cena biletu w przedsprzedaży to 140 zł za jednego opiekuna i wszystkie jego dzieci plus 10 zł za drugiego opiekuna. Cena w dniu koncertu to 180 zł. Nasze muzyczne wydarzenie trwa godzinę, a po jego zakończeniu zapraszamy na rodzinną sesję zdjęciową na tle naszych świątecznych dekoracji. Sesję podobnie jak i fotograficzny reportaż z koncertu wykonują profesjonalni fotografowie, a zdjęcia są w cenie biletu i otrzymacie je w późniejszym terminie na maila. Możecie także wykorzystać naszą świąteczną salę i porobić sobie własne zdjęcia. Mamy nadzieję, że spotkamy się w Poznaniu i w Koninie na naszym corocznym koncercie. Obserwujcie nasz fanpage, w listopadzie będziemy Was informować o uruchomieniu zapisów na wydarzenie. Do zobaczenia!

“A Po Co Mi To?, czyli spot familijnych wydarzeń, magiczne miejsce, które na tysiąc różnych sposobów opiekuje się całymi rodzinami. Miejsce, w którym czujesz się jak w domu.”

– Sylwia

Zapraszamy do naszej sali zabaw w Poznaniu, gdzie zapewniamy niezapomniane przyjęcia tematyczne dla dzieci. Nasze wyjątkowe przyjęcia tematyczne to idealny sposób na stworzenie magicznej atmosfery i zapewnienie niezapomnianej zabawy dla najmłodszych. Każde przyjęcie tematyczne jest dopasowane do indywidualnych preferencji i zainteresowań dziecka, gwarantując nie tylko radość, ale także rozwój wyobraźni i kreatywności.

W naszej sali zabaw w Poznaniu dbamy również o bezpieczną zabawę najmłodszych. Nasze huśtawki dla najmłodszych zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby zapewnić maluchom bezpieczne doświadczenia pełne radości i balansu. Dzieci mogą cieszyć się huśtawkami, rozwijając przy tym swoje zdolności motoryczne i równowagę.

W okresie letnim proponujemy również plenerowe atrakcje dla dzieci. Sensorojbry i Freekowanie na Polanie posiada specjalnie przygotowany teren, gdzie maluchy mogą bawić się na świeżym powietrzu, ciesząc się słońcem i przyjemną atmosferą. Plenerowe atrakcje dla dzieci to doskonały sposób na aktywną zabawę i rozwijanie zdolności fizycznych, jednocześnie korzystając z uroków natury.

Nasza sala zabaw dla dzieci w Poznaniu to miejsce, gdzie radość, bezpieczeństwo i rozwój idą w parze. Nasze atrakcje i zabawki są starannie dobrane, aby zapewnić dzieciom pełną radość i stymulować ich rozwój emocjonalny, społeczny i fizyczny. Zapewniamy bezpieczne otoczenie, profesjonalną obsługę i atrakcje, które zachwycają zarówno dzieci, jak i rodziców.

Dodatkowo, w naszej sali zabaw znajdują się kąciki tematyczne, które zachęcają dzieci do odkrywania różnych światów i rozwijania swojej wyobraźni. Nasze kąciki tematyczne dla dzieci są pełne ciekawych rekwizytów, zabawek i elementów dekoracyjnych, które pozwalają maluchom wcielić się w różne role i twórczo się bawić. To doskonała okazja dla dzieci do rozwijania kreatywności, umiejętności społecznych i eksplorowania świata w przyjazny i inspirujący sposób.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat naszej sali zabaw w Poznaniu oraz naszej pełnej oferty atrakcji dla dzieci. Oferujemy nie tylko miejsce do zabawy, ale również możliwość rozwoju, wyrażania siebie i tworzenia niezapomnianych