bezpłatne

O zadaniu

Od dawna brakowało u nas TAKICH ZAJĘĆ 
I… MAMY TO… Mało tego, zajęcia są BEZPŁATNE  ZAPRASZAMY!

WTORKOWE WIECZORY 

 19:30 ZDROWY KRĘGOSŁUP + relaksacja – 50 min.⬇⬇⬇

Zestaw ćwiczeń stanowiący profilaktykę dolegliwości i dysfunkcji kręgosłupa. Polecane dla każdego bez względu na wiek czy poziom aktywności fizycznej. Osobom, którym doskwierają bóle kręgosłupa, zajęcia te pomogą w zmniejszeniu bólu, a przykurczone grupy mięśniowe z ostaną – rozciągnięte i rozluźnione. Dla osób zdrowych, które prowadzą siedzący tryb życia, korzyścią będzie wzmocnienie szkieletu mięśniowego, poprawa sylwetki ciała oraz samopoczucia. Do zajęć potrzebny jest swobodny strój, karimata.

 20:30 STRETCHING (ćwiczenia rozciągające) – 50 min.⬇⬇⬇

Zajęcia, które zadbają o zdrowe ciało i lekki umysł. Ćwiczenia rozciągające pomogą rozluźnić przykurczone mięśnie i zniwelować napięcie w ciele; dotlenią organizm i wyciszą go po ciężkim dniu, a co za tym idzie, poprawią jakość snu. Łagodna muzyka wprawi w dobry nastój i pozwoli nabrać dystansu do świata. Do zajęć potrzebny jest swobodny strój, ręcznik i karimata.

ŚRODY 

 14:00 ZAJĘCIA DLA MAM Z MALUSZKAMI – 60 min.

Trening skierowany do kobiet po 12 tygodniu po porodzie. Grupowy trening, na który mama przychodzi z maluszkiem wpływa pozytywnie na wiele aspektów ich życia w bliskości. Mama dba o siebie, podczas gdy dziecko jest blisko. Swobodna atmosfera temu sprzyja. Na zajęciach zadbamy o ciało – wzmacnianie mięśni dna miednicy, rozciąganie, rozluźnianie, wsparcie kręgosłupa, nauka oddechu, a ponadto – kontakt z mamami, wymiana doświadczeń, bliskość z dzieckiem, relaksująca muzyka.

Ćwiczymy z dziećmi do około 12 miesiąca życia. Do zajęć potrzebne będą: pieluszka/kocyk dla maluszka oraz ulubiona zabawka, wygodny strój, karimata i ręcznik.

📌 ZAPISY➡ Alicja 📞 503 796 028 👉 tylko SMS – proszę podać imię, nazwisko, godzinę i nazwę zajęć 😉

„Nasz Sportowy Fyrtel” jest projektem realizowanym przez Fundację na rzecz Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu a finansowanym ze środków Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania w ramach PBO.

“A Po Co Mi To?, czyli spot familijnych wydarzeń, magiczne miejsce, które na tysiąc różnych sposobów opiekuje się całymi rodzinami. Miejsce, w którym czujesz się jak w domu.”

– Sylwia