Twój ulubiony

Spot Familijnych Wydarzeń

Na wyciągnięcie ręki

Misja

Lubimy podkreślać, że do A Po Co Mi To? zapraszamy gości, a nie klientów. W praktyce oznacza to, że nie traktujemy Was, jak kogoś kto przychodzi wykupić usługę, tylko jak kogoś kto przychodzi się z nami spotkać, porozmawiać i spędzić u nas czas. Wiemy, że to bardzo wiele zmienia w naszych relacjach, bo widzimy, że czujecie się u nas swobodnie, jakbyście wpadali do dobrych przyjaciół po wsparcie i bliskość.

To, że czujecie się u nas tak dobrze, to zasługa kilku założeń, które przyświecały mi ‒ Sylwii ‒ gdy powoływałam A Po Co Mi To? do życia i które będą kontynuowane w nowej filii w Koninie i w filii poznańskiej, którą przejęła Gosia:

🧡 każdy ma się u nas czuć swobodnie, niezależnie od tego kim jest;

🧡serdecznie zapraszamy do nas wszystkich rodziców i opiekunów: mamy, ojców, dziadków, babcie, ciocie i opiekunki, a także rodzeństwo, w tym też to dużo starsze od waszych maluchów;

🧡 na wszystkich naszych dorosłych gości patrzymy jak na rodziców i opiekunów, którzy mają tak samo jak my, którzy mierzą się z podobnymi problemami, trudnościami i wyzwaniami;

🧡 nie oceniamy wyglądu, ubioru, orientacji seksualnej, wyznania, zawodu i zasobności portfela. U nas jesteś opiekunem, który nie spał od trzech nocy i zasługuje na wielki kubek kawy, albo opiekunem zapracowanym, który ma czas dla dzieci tylko przez godzinę po południu i każdego dnia mierzy się z wyrzutami sumienia;

🧡 nie komentujemy i nie oceniamy waszych metod wychowawczych, ani zachowania waszych dzieci. Wiemy, jak bywa ciężko, wiemy, że rodzicielstwo nie jest usłane różami, a nawet koło nich nie leżało (chyba że na instagramie), wiemy, że małe dzieci gryzą, szczypią i biją, że wrzeszczą, że mogą nie chcieć jeść i spać, że mogą na was cały dzień wisieć jak małpki i płakać na widok każdej nowej osoby. Zapraszamy was właśnie z tymi dziećmi 🙂

🧡 rozumiemy też, a nawet wiemy z doświadczenia, że rodzicielstwo ma wiele twarzy, że są lepsze i gorsze dni, że wasze dzieci mogą was w tej samej chwili rozśmieszać, napawać dumą i irytować do granic możliwości. To właśnie do nas możecie przyjść sobie ponarzekać, jednocześnie się zachwycając. U nas jest miejsce na każde emocje, także te trudne;

🧡 atmosfera, którą tworzymy, jest swobodna, luźna, przyjacielska i nienarzucająca się. Jeśli chcesz możemy pogadać, jeśli nie, możemy dać Ci stopery do uszu i ukryty za kotarą fotel, byś mogła/mógł się wyciszyć.

Mamy świadomość, że wszyscy rodzice mają niezaspokojone potrzeby i właśnie na te potrzeby A Po Co Mi To? stara się odpowiedzieć. Głównym założeniem naszego miejsca jest budowanie długofalowych relacji. Nie jesteśmy anonimową salą zabaw, do której anonimowi ludzie przychodzą, by ich anonimowe dzieci wyszalały się na piankowych konstrukcjach.  Nie jesteśmy nawet bawialnią oferującą przestrzeń do zabawy i zajęcia edukacyjne.

A Po Co Mi To? to znacznie więcej, to miejsce, w którym rodzą się długoletnie przyjaźnie, miejsce w którym otrzymuje się wsparcie, dobre słowo, miejsce, w którym wielu naszych gości czuje się czasem lepiej niż w domu. A Po Co Mi To? to także potężna dawka wiedzy na tematy bliskie rodzicom: spotkania i webinary ze specjalistami z zakresu psychologii i zdrowia małych dzieci, konsultacje dla mam wracających do pracy, warsztaty dla par i duuużo więcej 😊. To także zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku 0-6: adaptujące do żłobka i przedszkola, umuzykalniające, konstrukcyjne, sensoryczne, kulinarne. To także wydarzenia dedykowane całym rodzinom: eventy tematyczne, bale przebierańców, imprezy urodzinowe oraz NASZA TRADYCJA: Koncert Świąteczny i wspólny SYLWESTER, organizowany zawsze na początku roku 😊.

A Po Co Mi To? spot familijnych wydarzeń to miejsce, gdzie możesz być sobą ‒ zmęczoną, nieumalowaną, poczochraną mamą lub przeciwnie mamą wystrojoną, bo tylko codzienny makijaż i cotygodniowe zakupy pozwalają ci przetrwać kolejne dni z wymagającym dzieckiem. To u nas właśnie te dwie mamy mogą się spotkać ‒ i choć, gdyby natknęły się na siebie przypadkiem, mogłyby się negatywnie ocenić (nie oszukujmy się, jesteśmy jako ludzie pełni uprzedzeń) ‒ tak tu, w naszej przestrzeni mogą nie tylko zacząć rozmawiać, ale nawet polubić się i zaprzyjaźnić.

Dzięki temu, że budujemy porozumienie między rodzicami i dajemy im ogromną dawkę rzetelnej wiedzy, pomagamy im normalizować oczekiwania względem siebie, dziecka i rodziny. U nas dowiesz się i pogodzisz z tym, że wszyscy mamy tak samo: że powrót do formy psychicznej i fizycznej po ciąży i porodzie to droga przez mękę, że wraz z narodzinami dziecka wszystko się zmienia i nigdy już nie będzie tak jak dawniej, że od teraz inaczej wygląda ciało, związek, porządek w domu, że powrót do pracy dla jednych będzie wybawieniem, dla innych katastrofą. Dzięki naszej ofercie edukacyjnej, ale także dzięki doświadczeniu innych rodziców, możesz u nas poznać także alternatywne ‒ względem tego, co lubią nam przekazywać mamy i babcie ‒ metody wychowawcze: rodzicielstwo bliskości, wychowanie bez kar i nagród, pozytywną dyscyplinę, wychowanie w duchu porozumienia bez przemocy. Dla wielu rodziców odkrycie innych niż krzyk i nieustanne upominanie metod stało się ratunkiem dla całej rodziny.

I właśnie tym jest A Po Co Mi To? spot familijnych wydarzeń ‒ Waszym kołem ratunkowym w rodzicielstwie i dźwignią do budowania szczęśliwej rodziny 😊

Czujesz nasz klimat?

To fantastycznie! Odezwij się do nas:

608 865 575

Witamy w naszej sali zabaw w Poznaniu, gdzie zapewniamy niezapomniane chwile radości i pełną energii zabawę dla dzieci. Nasze atrakcje zostały stworzone z myślą o rozwijaniu umiejętności fizycznych, kreatywności i społecznościowych maluchów.

W naszej sali zabaw w Poznaniu znajduje się fascynujący tunel dla dzieci, który zachęca do eksploracji i odkrywania. Dzieci będą miały możliwość przemierzenia tunelu, rozwijając przy tym koordynację ruchową i zdolności motoryczne. Nasz tunel dla dzieci w Poznaniu to doskonałe miejsce do ruchu i zabawy.

Organizujemy również zajęcia kulinarne dla dzieci, które promują zdrowy styl życia i rozwijają umiejętności manualne. Nasze profesjonalne zajęcia są prowadzone przez doświadczonych trenerów i pozwalają dzieciom aktywnie spędzać czas, ucząc je technik i budując doświadczenie w przyrządzaniu posiłków. Zajęcia kulinarne to doskonała okazja dla dzieci do poznania różnych smaków i rozwijania swoich umiejętności.

W naszej sali zabaw oferujemy również piłki do skakania dla dzieci, które zapewniają mnóstwo ruchu i zabawy. Nasze piłki do skakania są wygodne i bezpieczne, pozwalając dzieciom na skakanie i wydobywanie pełnej radości ze swojej energii. To doskonała forma aktywności fizycznej, która rozwija koordynację i siłę mięśni.

Dla rodziców organizujemy również wieczory tematyczne, które dają im okazję do odpoczynku i integracji. Wieczory tematyczne takie jak Zlot Czarownic to doskonały sposób na spędzenie czasu w przyjemnej atmosferze, podczas których rodzice mogą spotkać się, porozmawiać i zrelaksować się.

W naszej sali zabaw oferujemy również zajęcia językowe dla dzieci w Poznaniu. Nasze profesjonalne lekcje prowadzone przez doświadczonych nauczycieli języka angielskiego pozwalają dzieciom na naukę i rozwijanie umiejętności językowych w sposób zabawowy i interesujący. Zapewniamy przyjazne i stymulujące środowisko, które zachęca dzieci do odkrywania nowych języków i kultur.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej apocomito.com.pl, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat naszej sali zabaw w Poznaniu oraz naszej pełnej oferty atrakcji dla dzieci. Oferujemy niezapomniane chwile radości, rozwijające zajęcia i wiele możliwości dla najmłodszych.