Niezapomniane urodzinki Twojego dziecka w A Po Co Mi To?

Urodziny to wielkie święto dzieci i chyba nie ma dziecka, które swoich urodzin nie przeżywa, nie czeka na nie z utęsknieniem i nie planuje z wyprzedzeniem listy prezentów. Wielu rodziców odpowiada na tę potrzebę i organizuje imprezę urodzinową na sali zabaw, gdzie w tym samym czasie i dokładnie tak samo bawi się tłum innych dzieci. A Po Co Mi To? ma doskonałą alternatywę dla takich anonimowych urodzin bez polotu.
 

Oferta urodzinkowa skrojona na miarę twojego dziecka

Dzieci w podobnym wieku z reguły dzielą podobne zainteresowania, dlatego nie wymyślamy koła na nowo i proponujemy Wam zabawę w jednym ze znanych i lubianych przez dzieci tematów: bohaterowie bajek, księżniczki, rycerze itp.. To, co jednak wyróżnia nasze urodzinki, to to, że podchodzimy indywidualnie do każdego solenizanta i jego zaproszonych gości. Wcześniej robimy z Wami ‒ opiekunami ‒ wywiad, by dowiedzieć się jakie zabawy lubi wasze dziecko, w co najchętniej bawi się z rówieśnikami i jakie ma możliwości. Bo jedno dziecko uwielbia wysypywanki, jest dokładne i cierpliwe, drugie woli wydrapywanki, bo może używać siły i lubi szybko widzieć efekt, a jeszcze inne woli biegać i skakać i żadne prace plastyczne go nie zatrzymają. Dlatego dostosowujemy plan naszej zabawy nie tylko do wieku dzieci, ale też do ich możliwości rozwojowych, bo chcemy aby wszyscy świetnie się bawili.

Dlaczego urodzinki w A Po Co Mi To?

Przytoczymy tu pewną anegdotę opowiedzianą nam przez założycielkę marki Sylwię Kaczmarek, by zobrazować Wam, jak kojarzy się ludziom A Po Co Mi To? spot familijnych wydarzeń:

Kiedyś pewna mama, które wcale nie była stałą bywalczynią A Po Co Mi To?, może nawet jedynie obserwowała nas w mediach społecznościowych, poprosiła mnie o zorganizowanie urodzin dla córki. Nie chciałam się zgodzić, nie miałam na to czasu, ani przestrzeni, bo gasiłam pożary w firmie i w życiu osobistym ze złamaną nogą. Ona jednak nie dawała za wygraną, a wreszcie zapytana, dlaczego tak nalega, odpowiedziała, że jest przekonana, że tylko u mnie jej córka poczuje się wyjątkowo i że jej urodziny nie będą kolejną anonimową imprezą.

Nasze urodzinki, obok tego, że mają plan oparty na autorskiej, dostosowanej do możliwości rozwojowych dzieci animacji, mają też niepowtarzalną atmosferę. A to dlatego, że u nas zawsze jest niepowtarzalnie i magicznie, nasza przestrzeń jest bezpieczna, przytulna, a często dzieciom znana z Zabawowni czy zajęć edukacyjnych. Ponadto robimy jedną imprezę na raz, nie ma więc żadnej konkurencji o zabawki czy uwagę animatorki. Solenizant czuje się wyjątkowo, bo na nim skupia się całe zainteresowanie zgromadzonych gości.

Oferta urodzinek w A Po Co Mi To?

Impreza urodzinkowa trwa u nas 2 godziny. Solenizant może na nią zaprosić od 6 do 10 dzieci ‒ każde dziecko przychodzi z jednym opiekunem. Tort i pozostałe przekąski przynosicie we własnym zakresie, nie musicie u nas na siłę kupować słodkich napojów, chrupek i paluszków, bo ich nie sprzedajemy ?. Możecie więc przygotować na Waszą imprezę takie zdrowe menu, jak tylko się Wam podoba! 

W naszej ofercie są trzy możliwe opcje urodzinek do wyboru:

 • wynajem sali ‒ 400 zł: wynajmujecie naszą cudowną salę na 2 godziny i bawicie się, jak chcecie. W cenie jest woda, herbata i kawa dla opiekunów (kolejne kawy dodatkowo płatne 5 zł). Dodatkowo można wykupić: personalizowany napis urodzinowy (50 zł), prezent dla każdego uczestnika zabawy (5 zł/szt), dekoracje wiszące, dużą cyfrę, baloniki (100-150 zł);

 • “Animacje i Wariacje” – 600 zł: wynajem sali na 2 godziny, animator prowadzący zajęcia urodzinowe, woda, herbata i kawa dla opiekunów (kolejne kawy dodatkowo płatne 5 zł);

 • Warsztaty Sensoryczne lub z Majsterkowania ‒ 850 zł: w zależności od wieku uczestników i ich umiejętności proponujemy zajęcia sensoryczne na boksach tzw. Senso Bajery lub warsztaty z majsterkowania wzorowane na Fifnym Majsterkowaniu. Zajęcia prowadzi animator, w cenie jest wynajem sali na 2 godziny, woda, herbata i kawa dla opiekunów (kolejne kawy dodatkowo płatne 5 zł).

Oferta dla dzieci w wieku 0-2 lata

 1. Dżungla
 2. Wróżki, Księżniczki, Jednorożce ?
 3. Magia barw
 4. Pojazdy

Oferta dla dzieci w wieku 3-6 lat

 1. Pojazdy
 2. Lego
 3. Bajeczne: Psi Patrol, Blue, Bing, Świnka Peppa, Strażak Sam, Księżniczki, Koci Domek Gabi, Superbohaterowie, Bob Budowniczy itp.
 4. Dinozaury
 5. Piraci
 6. Piłkarze
 7. Wróżki, Księżniczki, Jednorożce ?
 8. Dżungla
 9. Magia barw

Oferta dla dzieci w wieku 7+

Dostosowana do zainteresowań dziecka na podstawie wcześniejszej rozmowy z opiekunem.

Oferta dla dzieci w dowolnym wieku

Dostosowana do zainteresowań dziecka na podstawie wcześniejszej rozmowy z opiekunem.

Zapraszamy do naszej wyjątkowej sali zabaw w Poznaniu, gdzie organizujemy niezapomniane urodzinki dla dzieci w różnym wieku. Nasze urodziny to doskonały sposób na celebrowanie specjalnych chwil i tworzenie pięknych wspomnień. Niezależnie od wieku dziecka, mamy wiele atrakcji i gier, które zapewnią radość i ekscytację na każdej imprezie.

Nasza sala zabaw to również idealne miejsce do wypoczynku dla dzieci. Zapewniamy przyjazne otoczenie, gdzie maluchy mogą oderwać się od codziennych obowiązków i po prostu bawić się i relaksować. Nasze przestrzenie są stworzone w taki sposób, aby dzieci mogły swobodnie eksplorować, korzystać z różnorodnych zabawek i spędzać czas z rówieśnikami.

W naszej sali zabaw oferujemy również zajęcia, które rozwijają kreatywność i zdolności manualne dzieci. Dzieci mogą wykonywać różnorodne prace plastyczne, tworzyć unikalne dzieła sztuki i rozwijać swoje umiejętności twórcze. Nasze zajęcia manuale są prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy pomagają dzieciom odkrywać swój potencjał i cieszyć się procesem tworzenia.

Przestrzeń do eksploracji dla dzieci w naszej sali zabaw to doskonałe środowisko, które zachęca do odkrywania, badania i rozwijania ciekawości. Nasze różnorodne kąciki tematyczne i interaktywne elementy zapewniają dzieciom możliwość eksperymentowania, uczenia się poprzez zabawę i rozwijania swoich zainteresowań.

Zapraszamy do naszej sali zabaw w Poznaniu i Koninie, gdzie gwarantujemy niezapomniane urodzinki dla dzieci, pełne gier, przyjemności i radości. Oferujemy również miejsce do wypoczynku, gdzie dzieci mogą zrelaksować się i cieszyć się swobodą zabawy. Zajęcia manuale rozwijają kreatywność i zdolności manualne, a nasza przestrzeń do eksploracji dla dzieci zapewnia nieograniczone możliwości odkrywania i uczenia się.