Poznajmy się lepiej

Kilka słów o nas

Sylwia Kaczmarek

Zawodowo – do niedawna menedżer, szkoleniowiec, pracownik korpo, obecnie właściciel firmy A Po Co Mi To? spotu familijnych wydarzeń i szef filii w Koninie. Prywatnie mama dwóch wspaniałych, turbowymagających dziewczynek i ciocia wszystkich dzieci. 

Człowiek orkiestra, czołg, robot… 😆 potrafiący w jednej chwili organizować to, co po ludzku nie jest do zorganizowania ‒ może na raz zmieniać pieluchę, wbijać gwoździa w ścianę i dzwonić do urzędu. Jak nie wpuszczą jej drzwiami to z pewnością wejdzie oknem. Ma magiczną zdolność rozciągania czasu. Przy niej doba jest zdecydowanie dłuższa, a to wszystko z miłości do ludzi, którym nieustannie tak wiele pragnie oferować 🧡.

Swoje doświadczenie rodzicielskie oraz zawodowe przekuła w magię A Po Co Mi To?, miejsca, które stało się dla wielu rodzin bezpieczną przystanią, źródłem wytchnienia i spokoju. Bezpiecznym portem, do którego wracają po wysłuchanie, zrozumienie i bliskość innych ludzi. Dla wielu gości A Po Co Mi To? spot familijnych wydarzeń jest drugim domem. 

Małgosia Wojtkowiak

W poprzednim życiu, tym przed urodzeniem dzieci, menedżer i kosmetolog w ekskluzywnym gabinecie kosmetycznym. Od czterech lat mama Michaliny, a od dwóch Wojtka.

Gdy trafiła do A Po Co Mi To? na Polan w Poznaniu odkryła oazę, gdzie w końcu mogła spokojnie napić się ciepłej kawy, samotnie pójść do toalety, a przede wszystkim spędzić czas z dziećmi na wspólnej zabawie z dala od domowych obowiązków. Opowiadając o swoich obawach i troskach innym mamom, poczuła się zrozumiana. W końcu miała też możliwość wymienienia się doświadczeniami z innymi rodzicami i odkryła, że… wszyscy mamy tak samo!

Przez kilka lat przychodziła do A Po Co Mi To? jako gość tak często, jak tylko mogła, nawet… bez swoich dzieci, aż wreszcie odkryła, że to miejsce, to jej życiowa bezpieczna przystań 🧡. Dlatego, gdy Sylwia postanowiła się przeprowadzić do Konina i zaproponowała Gosi przejęcie poznańskiej filii A Po Co Mi To?, Gosia zdecydowała się rzucić poprzednie życie zawodowe, by kontynuować misję spotu familijnych wydarzeń. Dziś w Poznaniu zgodnie z nią buduje bezpieczną przystań dla całych rodzin, pomaga rodzicom odkrywać uroki rodzicielstwa, ale także odczarowywać jego cienie.

Odwiedź naszą salę zabaw w Poznaniu i odkryj niezwykłe możliwości, jakie oferujemy dla dzieci w każdym wieku. Nasza sala zabaw to miejsce pełne radości, kreatywności i niezapomnianych przygód, które pobudzają zmysły i rozwijają umiejętności najmłodszych.

Jedną z naszych unikalnych atrakcji jest pokój sensoryczny dla dzieci, w którym maluchy mogą doświadczyć różnorodnych bodźców i stymulujących doznań. Nasz pokój sensoryczny w Poznaniu został zaprojektowany tak, aby rozwijać percepcję, koncentrację i zmysłowość dzieci. Dzięki różnorodnym elementom, takim jak światła, dźwięki, kolory i tekstury, maluchy mają możliwość eksploracji i odkrywania nowych doświadczeń sensorycznych.

Nasza sala zabaw oferuje również zabawy dla najmłodszych w Poznaniu. Dla tych najmłodszych gości przygotowaliśmy specjalne atrakcje, które są bezpieczne, rozwijające i pełne radości. Dzieci w wieku niemowlęcym i przedszkolnym znajdą u nas odpowiednie miejsce do swobodnej zabawy i nauki, dostosowane do ich potrzeb rozwojowych.

Chcesz zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka? W naszej sali zabaw w Poznaniu możemy spełnić Twoje marzenia. Nasze imprezy urodzinowe dla dzieci to wyjątkowe i dopasowane do indywidualnych preferencji wydarzenia, które zapewnią radość, zabawę i niezapomniane wspomnienia. Nasz doświadczony zespół zadba o każdy szczegół, aby Twoje przyjęcie było pełne emocji i uśmiechu.

Dla małych tancerzy i tancerek puszczamy muzykę. Nasze  zajęcia prowadzone są przez doświadczone ciocie i dają dzieciom możliwość rozwijania emocjonalnego. Nasze zajęcia  Poznaniu i Koninie to doskonała okazja dla dzieci do wyrażania siebie przez ruch i odkrywania piękna swiata.

Oferujemy również Zabawownie dla dzieci, czyli sale zabaw, który łączy naukę i zabawę. Nasze Zabawownie to wyjątkowe miejsca, które rozwijają umiejętności poznawcze, społeczne i emocjonalne dzieci. Dzieci mają okazję do wspólnych zabaw, eksperymentowania i rozwiązywania zagadek, co pobudza ich kreatywność i rozwija umiejętność logicznego myślenia.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.apocomito.com.pl, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat naszej sali zabaw w Poznaniu oraz naszej pełnej oferty atrakcji dla dzieci. Oferujemy nie tylko zabawę, ale również rozwój, edukację i niezapomniane wspomnienia dla najmłodszych.