Poznajmy się lepiej

Kilka słów o nas

Sylwia Kaczmarek

Zawodowo – do niedawna menedżer, szkoleniowiec, pracownik korpo, obecnie właściciel firmy A Po Co Mi To? spotu familijnych wydarzeń i szef filii w Koninie. Prywatnie mama dwóch wspaniałych, turbowymagających dziewczynek i ciocia wszystkich dzieci. 

Człowiek orkiestra, czołg, robot… ? potrafiący w jednej chwili organizować to, co po ludzku nie jest do zorganizowania ‒ może na raz zmieniać pieluchę, wbijać gwoździa w ścianę i dzwonić do urzędu. Jak nie wpuszczą jej drzwiami to z pewnością wejdzie oknem. Ma magiczną zdolność rozciągania czasu. Przy niej doba jest zdecydowanie dłuższa, a to wszystko z miłości do ludzi, którym nieustannie tak wiele pragnie oferować ?.

Swoje doświadczenie rodzicielskie oraz zawodowe przekuła w magię A Po Co Mi To?, miejsca, które stało się dla wielu rodzin bezpieczną przystanią, źródłem wytchnienia i spokoju. Bezpiecznym portem, do którego wracają po wysłuchanie, zrozumienie i bliskość innych ludzi. Dla wielu gości A Po Co Mi To? spot familijnych wydarzeń jest drugim domem. 

Małgosia Wojtkowiak

W poprzednim życiu, tym przed urodzeniem dzieci, menedżer i kosmetolog w ekskluzywnym gabinecie kosmetycznym. Od czterech lat mama Michaliny, a od dwóch Wojtka.

Gdy trafiła do A Po Co Mi To? na Polan w Poznaniu odkryła oazę, gdzie w końcu mogła spokojnie napić się ciepłej kawy, samotnie pójść do toalety, a przede wszystkim spędzić czas z dziećmi na wspólnej zabawie z dala od domowych obowiązków. Opowiadając o swoich obawach i troskach innym mamom, poczuła się zrozumiana. W końcu miała też możliwość wymienienia się doświadczeniami z innymi rodzicami i odkryła, że… wszyscy mamy tak samo!

Przez kilka lat przychodziła do A Po Co Mi To? jako gość tak często, jak tylko mogła, nawet… bez swoich dzieci, aż wreszcie odkryła, że to miejsce, to jej życiowa bezpieczna przystań ?. Dlatego, gdy Sylwia postanowiła się przeprowadzić do Konina i zaproponowała Gosi przejęcie poznańskiej filii A Po Co Mi To?, Gosia zdecydowała się rzucić poprzednie życie zawodowe, by kontynuować misję spotu familijnych wydarzeń. Dziś w Poznaniu zgodnie z nią buduje bezpieczną przystań dla całych rodzin, pomaga rodzicom odkrywać uroki rodzicielstwa, ale także odczarowywać jego cienie.

Odwiedź naszą salę zabaw w Poznaniu i odkryj niezwykłe możliwości, jakie oferujemy dla dzieci w każdym wieku. Nasza sala zabaw to miejsce pełne radości, kreatywności i niezapomnianych przygód, które pobudzają zmysły i rozwijają umiejętności najmłodszych.

Jedną z naszych unikalnych atrakcji jest pokój sensoryczny dla dzieci, w którym maluchy mogą doświadczyć różnorodnych bodźców i stymulujących doznań. Nasz pokój sensoryczny w Poznaniu został zaprojektowany tak, aby rozwijać percepcję, koncentrację i zmysłowość dzieci. Dzięki różnorodnym elementom, takim jak światła, dźwięki, kolory i tekstury, maluchy mają możliwość eksploracji i odkrywania nowych doświadczeń sensorycznych.

Nasza sala zabaw oferuje również zabawy dla najmłodszych w Poznaniu. Dla tych najmłodszych gości przygotowaliśmy specjalne atrakcje, które są bezpieczne, rozwijające i pełne radości. Dzieci w wieku niemowlęcym i przedszkolnym znajdą u nas odpowiednie miejsce do swobodnej zabawy i nauki, dostosowane do ich potrzeb rozwojowych.

Chcesz zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka? W naszej sali zabaw w Poznaniu możemy spełnić Twoje marzenia. Nasze imprezy urodzinowe dla dzieci to wyjątkowe i dopasowane do indywidualnych preferencji wydarzenia, które zapewnią radość, zabawę i niezapomniane wspomnienia. Nasz doświadczony zespół zadba o każdy szczegół, aby Twoje przyjęcie było pełne emocji i uśmiechu.

Dla małych tancerzy i tancerek puszczamy muzykę. Nasze  zajęcia prowadzone są przez doświadczone ciocie i dają dzieciom możliwość rozwijania emocjonalnego. Nasze zajęcia  Poznaniu i Koninie to doskonała okazja dla dzieci do wyrażania siebie przez ruch i odkrywania piękna swiata.

Oferujemy również Zabawownie dla dzieci, czyli sale zabaw, który łączy naukę i zabawę. Nasze Zabawownie to wyjątkowe miejsca, które rozwijają umiejętności poznawcze, społeczne i emocjonalne dzieci. Dzieci mają okazję do wspólnych zabaw, eksperymentowania i rozwiązywania zagadek, co pobudza ich kreatywność i rozwija umiejętność logicznego myślenia.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.apocomito.com.pl, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat naszej sali zabaw w Poznaniu oraz naszej pełnej oferty atrakcji dla dzieci. Oferujemy nie tylko zabawę, ale również rozwój, edukację i niezapomniane wspomnienia dla najmłodszych.