80 zł wejście/ jedna pociecha + 50 zł za każde kolejne dziecko.
ZAJĘCIA DLA DZIECI OD 2 DO 99 LAT 😉

Warsztaty kulinarne. Wspólne gotowanie i świetna zabawa!

Lubicie brudne zabawy i wspólny czas w kuchni, ale nie zawsze macie na to w domu przestrzeń? Na co dzień jest za dużo obowiązków, sprzątania i borykania się z chaosem, żeby jeszcze zapraszać dzieci do wspólnego  lepienia pierogów? Nic straconego! Zapraszamy do A Po Co Mi To? na warsztaty kulinarne.

Wspólne gotowanie wzmacnia więź rodzica z dzieckiem

Gotowanie to jeden z niewielu codziennych obowiązków, który może stać się prawdziwą przyjemnością i pasją. Ponadto jest to czynność, która zyskuje przez współpracę ‒ wspólne przygotowywanie posiłków wzmacnia więzi między ludźmi, buduje pozytywne relacje, odpręża, a poza finalnym zaspokojeniem głodu, zaspokaja także naszą potrzebę przywiązania. Wspólne gotowanie zyskuje jeszcze bardziej na znaczeniu, gdy robimy to razem z dziećmi. Maluchy uwielbiają pomagać w domowych obowiązkach, odsuwane od nich szybko się zniechęcają. Stąd dobrze jest im pozwolić nabałaganić, a nawet zmarnować trochę jedzenia, zaspokajając tym samym ich ciekawość oraz potrzebę sprawczości i naśladowania rodziców. Jeśli nie chcecie lub nie możecie robić tego w domu, zapraszamy do nas!

Warsztaty kulinarne dla dzieci i rodziców w A Po Co Mi To?

W ramach warsztatów z gotowania dzieci wraz z opiekunami przygotowują kompletną potrawę, np: pierogi, sałatkę, makaron itp., którą mogą potem zjeść. Na zajęciach używamy zdrowych, świeżych i bezpiecznych produktów, a wszystkie niezbędne akcesoria są uprzednio przygotowane i czekają na uczestników.  Zajęcia te łączą w sobie elementy sensoryczne ‒ dziecko ma szansę zetknąć się z produktami o różnej fakturze, konsystencji i zapachu oraz kreatywne, bo ostateczny kształt i smak potrawy zawsze zależy od kucharza. Warsztaty kulinarne w Koninie i w Poznaniu uczą także współpracy i postępowania według uporządkowanego schematu, co pozytywnie rozwija w dzieciach myślenie przyczynowo-skutkowe. Ponadto otwierają maluchy na nowe doznania smakowe i zapachowe, a to jest szczególnie cenne u tych z wybiórczością pokarmową. 

Warsztaty z gotowania w Poznaniu i w Koninie

Na zajęcia z gotowania warto przynieść ubrania na zmianę, suche i mokre chusteczki, aby po ich zakończeniu doprowadzić dziecko i siebie do porządku. Warsztaty kulinarne w A Po Co Mi To? spocie familijnych wydarzeń to zajęcia przeznaczone dla dzieci od 2. roku życia. Trwają ok. 1-1,5 godziny i odbywają się raz w miesiącu we wszystkich filach A Po Co Mi To? późniejszym popołudniem. Aktualny harmonogram zajęć znajdziesz tu. Jak zawsze ilość miejsc jest ograniczona, a o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń, aby zapoznać się z cennikiem i zarezerwować miejsce skontaktuj się z filią w Poznaniu lub Koninie Warsztaty kulinarne dla dzieci to podobnie jak inne zajęcia sensoryczne, bardzo intensywny czas, który dziecko spędza otoczone wieloma bodźcami, może być więc po nich zmęczone lub rozdrażnione. Warto to uwzględnić i nie planować już żadnych atrakcji po zakończeniu warsztatów, tylko znaleźć czas na odpoczynek.

 

“A Po Co Mi To?, czyli spot familijnych wydarzeń, magiczne miejsce, które na tysiąc różnych sposobów opiekuje się całymi rodzinami. Miejsce, w którym czujesz się jak w domu..”

– Sylwia

Zapraszamy do naszej sali zabaw w Poznaniu, gdzie dzieci mogą cieszyć się niezapomnianą zabawą w doskonałym środowisku. Nasza oferta obejmuje różnorodne atrakcje, które zapewnią radość i emocje maluchom w każdym wieku.

Popularnym punktem jest basen z kulkami dla dzieci w Poznaniu. To idealne miejsce, w którym mali odkrywcy mogą zanurzyć się w oceanie kolorowych kulek i rozwijać swoją wyobraźnię poprzez tworzenie różnorodnych konstrukcji. Nasz basen z kulkami to doskonała przestrzeń do nauki przez zabawę. Gwarantujemy mnóstwo ruchu i ekscytujących wyzwań. Dzieci mogą eksplorować zakamarki i tajemnicze przejścia, rozwijając przy tym zdolności orientacyjne i logiczne myślenie. Nasza sala zabaw to niezwykła przygoda dla młodych poszukiwaczy.

Organizujemy również różnorodne wydarzenia dla dzieci w Poznaniu, które stymulują kreatywność i rozwój społeczny. Nasi doświadczeni animatorzy zapewniają profesjonalne prowadzenie zajęć, które dostosowane są do wieku i zainteresowań dzieci. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie i spędzi czas w pełni radosny i pouczający sposób.

Dbamy o to, aby nasze zabawki były bezpieczne dla środowiska i zdrowe dla najmłodszych użytkowników. Nasza Zabawownia zapewnia szeroki wybór kreatywnych i edukacyjnych zabawek, które rozwijają wyobraźnię i umiejętności dziecka.

Chcemy, aby nasza sala zabaw była miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje zdolności artystyczne, dlatego organizujemy zajęcia plastyczno-manualne,takie jak Sensoplastyka, Freekowaie na Polanie. Dzieci mają możliwość wyrażania swojej twórczej strony poprzez rysowanie, malowanie i tworzenie różnych dzieł sztuki. To doskonały sposób na rozwijanie wyobraźni i umiejętności manualnych.

Zapraszamy do naszej sali zabaw w Poznaniu, gdzie czeka na Państwa wiele atrakcji dla dzieci. Nasze ciocie gwarantują, że odkryjecie u nas unikalną ofertę dopasowaną do potrzeb najmłodszych. Przyjdźcie i przekonajcie się sami, jak wspaniała może być zabawa w naszej sali zabaw A po co mi to!