-60 zł poj. wejście/ jedna pociecha + jeden opiekun (każde kolejne dziecko 50% + każdy kolejny opiekun 10 zł)
-50 zł  wejście w karnecie 2 weekendowych wlotek czyli 100 zł/ jedna pociecha + jeden opiekun (każde kolejne dziecko 50% + każdy kolejny opiekun 5 zł)
SPOTKANIA DLA DZIECI OD 0 DO 99 LAT 😉

Zabawownia Weekendowa – księżniczka A Po Co Mi To? i przestrzeń dla rodziny

Zabawownia ma siostrę – Zabawownię Weekendową – obie, jak to bywa w rodzeństwie, wyglądają podobnie, a jednak bardzo się różnią. Przede wszystkim służą innym celom i zaspokajają Wasze odrębne potrzeby, ale jedna i druga jest po to, aby przynieść Wam ulgę w rodzicielstwie.

Zapraszamy całą Waszą rodzinę

Zabawownię Weekendową nazywamy księżniczką A Po Co Mi To?, bo zajmuje w naszych sercach miejsce zaraz po Zabawowni. Obie natomiast są najważniejszymi punktami w naszej ofercie. Zabawownia to przestrzeń, w której możecie spotkać innych opiekunów i nawiązać z nimi kontakt, to miejsce, w którym możecie na głos powiedzieć, jak bardzo kochacie swoje dzieci, ale też jak trudne jest dla was rodzicielstwo, to także czas, w którym możecie trochę odpocząć. Zabawownia daje Wam możliwość wyjścia z domu, a dzieciom potencjał zabawy w innym, nowym miejscu. Pozwala także maluchom nawiązać pierwsze rówieśnicze kontakty i odkryć nowy, ciekawy świat poza ramionami mamy. Zabawownia Weekendowa może być też doskonałym pomysłem na rozrywkę poza domem dla całej rodziny. Spędzając sobotnie lub niedzielne przedpołudnie u nas możesz wykorzystać czas na rozmowę z partnerem/partnerką albo oddać się zabawie z dzieckiem. A może wolisz zostawić dzieciom swobodę i porozmawiać z innymi rodzicami? Twój wybór i zawsze dobry!

Spokój i relaks w A Po Co Mi To?

Zapytacie A Po Co Mi To? Po to, byście doświadczyli trochę przyziemnego dobra: napili się ciepłej kawy, sami poszli do toalety, odpoczęli, choć przez 10 minut, w czasie, gdy dzieci będą zajęte nowymi zabawkami, poczuli, że Wasze mózgi wracają na swoje miejsce. W Zabawowni Weekendowej możesz:

👉 odpocząć i zrelaksować się, bo Twoje dziecię się najprawdopodobniej na chwilę od ciebie odklei;
👉 porozmawiać z innymi opiekunami. Wpadając raz w miesiącu do Zabawowni, nie zbudujesz długofalowych relacji, ale możesz zawsze poznać nowych ludzi i po prostu miło spędzić czas na parentingowym small talku;
👉 wybrać się z całą rodziną i spędzić wspólnie czas z dala od domowych obowiązków (na przykład sobotniego sprzątania albo niedzielnego obiadu);
👉 namówić partnera/partnerkę/dziadków, żeby zabrali dzieci, a tobie pozwoli odpocząć w domu;
👉 jeśli już wróciłaś/wróciłeś do pracy, spotkać koleżanki, z którymi urwał się kontakt;
👉 przyjechać z daleka, bo weekendowa zabawownia to aż trzy godziny swobody i radości, więc łatwiej zapakować całą ferajnę do auta czy pekaesu i pojechać dalej niż na sąsiedni plac zabaw;
👉 dzięki temu, że zabierzesz partnera/partnerkę/dziadków zadbać także o ich normalizację oczekiwań względem siebie i dzieci. Nic tak dobrze nie działa na zatroskane bosymi stópkami babcie jak widok innych bosych stóp!

Zapraszamy do Zabawowni Weekendowej w Koninie i Poznaniu

Zabawownia Weekendowa jest otwarta raz w miesiącu w sobotę lub niedzielę od 10.00 do 13.00. Zapraszamy do niej stałych bywalców, opiekunów, którzy w tygodniu pracują, rodziny z daleka oraz tych, którzy ruszyli już do placówek i nie mogą się z nami widzieć tak często, jak kiedyś. Możecie wykupić u nas pojedyncze wejście, w cenie którego jest kawa dla opiekuna, samotna wizyta w toalecie i stopery do uszu dla pragnących wyciszenia. Przebywanie w Zabawowni jest spontaniczną zabawą i luźnym czasem, nie ma moderatora, ani animatora. Aktualny harmonogram znajdziesz tu, a żeby zarezerwować miejsce skontaktuj się z wybraną filią. Do zobaczenia!

“A Po Co Mi To?, czyli spot familijnych wydarzeń, magiczne miejsce, które na tysiąc różnych sposobów opiekuje się całymi rodzinami. Miejsce, w którym czujesz się jak w domu..”

– Sylwia

Witamy w naszej wyjątkowej sali zabaw w Poznaniu i Koninie, gdzie dzieci mogą odkrywać przestrzeń do zabawy i radości. Nasza sala zabaw oferuje różnorodne atrakcje, zapewniając dzieciom niezapomniane chwile pełne radości i przygody.

Jednym z naszych głównych atutów jest basen z piłkami, który sprawia, że zabawa staje się jeszcze bardziej ekscytująca. Dzieci mogą skakać, nurkować i tonąć w morzu kolorowych piłek, co dostarcza im mnóstwo radości i uśmiechu. Nasza sala zabaw z basenem z piłkami to idealne miejsce do wspaniałej zabawy i relaksu dla najmłodszych.

Nasze zajęcia manualne dla najmłodszych są zaprojektowane tak, aby rozwijać zdolności manualne i kreatywność dzieci. Poprzez różnorodne aktywności i eksperymenty, maluchy mają okazję rozwijać swoje zdolności motoryczne, zdolności poznawcze i koordynację ruchową. Nasza sala zabaw oferuje wiele zajęć manualnych, które bawią i edukują jednocześnie.

Kreatywne warsztaty to kolejny atut naszej sali zabaw. Dzieci mają okazję uczestniczyć w różnych warsztatach, gdzie mogą wyrazić swoją wyobraźnię i twórcze myślenie. Od malowania po rzeźbienie, nasze warsztaty kreatywne rozwijają zdolności artystyczne i dają dzieciom możliwość wyrażania siebie poprzez sztukę.

Nasza sala zabaw to również miejsce do eksploracji. Dzieci mają swobodę i przestrzeń do odkrywania, poznawania nowych rzeczy i rozwijania swojej ciekawości. Nasza sala zabaw zapewnia wiele interaktywnych elementów, które stymulują eksplorację i kreatywność. To doskonałe miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności poznawcze i odkrywać świat w pełni.

Zapraszamy do naszej sali zabaw w Poznaniu i Koninie, gdzie dzieci znajdą przestrzeń do zabawy, basen z piłkami, zajęcia manualne dla najmłodszych, kreatywne warsztaty i miejsce do eksploracji. To miejsce, gdzie radość, kreatywność i odkrywanie są w centrum uwagi, a dzieci mogą spędzić czas w sposób pełen zabawy i rozwoju.